Порошенко звільнив Шокіна та розповів, яким він бачить нового прокурора

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про звільнення з посади Генерального прокурора України Віктора Шокіна. Він висловив впевненість у тому, що наступного пленарного тижня парламент затвердить нового очільника Генеральної прокуратури
Depo.Влада
3 квітня 2016 20:49
ФОТО: depo.ua

 Про це він повідомив в інтерв’ю українським телеканалам, передає depo.ua.

При цьому Президент зазначив, що будуть розпочаті консультації з парламентськими фракціями щодо кандидатури нового Генерального прокурора. 

"Ми не маємо затягувати і країна повинна мати нового Генерального прокурора. Він має бути чесним і принциповим", - Зазначив Порошенко.

Він також висловив впевненість в тому, що новий Генеральний прокурор зможе забезпечити глибинне реформування прокуратури.

"Ми розпочали цей процес. Створено законодавче забезпечення для Державного Бюро розслідувань, для виділення спеціалізованої антикорупційної прокуратури", - зазначив Президент.

Глава держави також повідомив, що ініціює зміни до законодавства, які дозволять створити Генеральну інспекцію та Службу внутрішньої безпеки по боротьбі з корупцією всередині Генеральної прокуратури.

"Ми маємо робити рішучі кроки, які дозволять новим людям прийти до складу місцевих прокуратур та на роботу в Генеральній прокуратурі", - наголосив Порошенко.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада