Порошенко розповів, коли чекати на американські патрульні катери

Президент Петро Порошенко сподівається на підписання у травні договору про постачання зі США катерів берегової охорони класу "Island"

Про це він сказав під час вручення сертифікатів на водний та автомобільний транспорт Національній поліції України, передає Depo.ua

"Хочу поінформувати про американські катери типу "Айленд". Міноборони проходить внутрішньодержавні процедури завершення і погодження контракту, який ми отримали від США. На початку травня до України прибуде група фахівців берегової охорони США для остаточної деталізації і, я сподіваюся, підписання зазначеного контракту. Передбачена безкоштовна передача цих катерів. Хоча підготовка, дообладнання і транспортування будуть здійснюватися Україною. Попередня сума - 10 млн доларів. Було ухвалене рішення про доцільність зазначеного контракту", - сказав він.

Нагадаємо, раніше у розслідуванні програми "Схеми" зазначалося, що США готові передати українським ВМС 30-метрові катери класу "Island", що були на службі Берегової охорони США, а нині стоять у порту Балтимора.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна