Порошенко провів телефонну розмову з Байденом

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Віце-президентом США Джозефом Байденом
Depo.Влада
12 червня 2015 22:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомиляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Президент України ще раз висловив співчуття Джо Байдену з приводу непоправної втрати сина Бо.

"Я бачив, що Ваш біль поділяв весь американський народ, і багато людей по всьому світу, також і в Україні. Я сподіваюся, що ця любов і підтримка додасть Вам сил у цей складний час продовжити служити своїй країні", - заявив Президент.

Президент Порошенко подякував США за тверду позицію, висловлену під час недавнього Саміту "Великої сімки", що, зокрема, відображено у заяві її лідерів щодо можливого продовження санкцій у разі, якщо Росія піде далі в порушенні Мінських домовленостей. Співрозмовники обговорили важливість визначення наступних кроків і заходів у разі подальшої ескалації ситуації на Донбасі.

Співрозмовники підкреслили важливість єдності цивілізованого світу у підтримці України.

"Мова йде не тільки про територіальну цілісність і суверенітет України. Якщо ми не переможемо, то світ чекають геополітичні катаклізми", - заявив Петро Порошенко.

Співрозмовники також обговорили процес виділення зі сторони США допомоги для зміцнення обороноздатності української армії. Президент України звернувся до Віце-Президента США як Глави Сенату підтримати відповідну законодавчу ініціативу.

Президент України і Віце-Президент США також обговорили можливості подальшої макрофінансової підтримки України.

Петро Порошенко запевнив у незворотності курсу реформ в Україні та боротьби з корупцією.