Порошенко провів оперативну нараду з приводу стрілянини у Княжичах

Президент Петро Порошенко провів оперативну нараду з представниками силових відомств щодо розслідування трагедії загибелі п'ятьох поліцейських у селі Княжичі Київської області в ніч на 4 грудня
Depo.Влада
4 грудня 2016 18:26
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

У повідомленні сказано, що президент висловив надію, що винні в трагічній загибелі правоохоронців будуть встановлені і понесуть відповідальність.

Порошенко також підкреслив необхідність підтримки з боку суспільства.

"Поліція сьогодні потребує підтримки суспільства. Поліція вимагає довіри суспільства. Кращі поліцейські віддають своє життя для забезпечення миру та спокою в державі", - зазначив він.

Порошенко провів оперативну нараду з приводу стрілянини у Княжичах - фото 1

Крім того, глава держави закликав не використовувати ці трагічні події для того, щоб "влаштовувати "розбірки" і дестабілізувати політичну ситуацію".

"Президент висловив упевненість, що розслідування пройде чесно і неупереджено, буде зроблено все, щоб відповідні служби зробили необхідні висновки, а у Генеральної прокуратури потенціалу вистачить для того, щоб притягнути винних до відповідальності в умовах повної інформованості суспільства", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі також зазначили, що Порошенко сподівається на те, що правоохоронці зроблять відповідні висновки і надалі не допустять прорахунків у плануванні.

Нагадаємо, що у ніч проти 4 грудня в результаті перестрілки в селищі Княжичі Київської області загинули шість співробітників поліції.

Читайте також: Бійня в Княжичах. Хто винен у кривавій перестрілці КОРДу з ДСО