Порошенко призначив двох суддів і адвоката членами Вищої ради юстиції

Президент України Петро Порошенко призначив членами Вищої ради юстиції Ігора Бенедисюка, Миколу Гусака та Тетяну Малашенкову
Depo.Влада
30 квітня 2015 18:49
ФОТО: depo.ua

Відповідні укази президент підписав сьогодні, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

У присутності Порошенка нові члени Вищої Ради юстиції склали присягу.

"Нашими спільними зусиллями ми зможемо забезпечити реалізацію права громадян на справедливий суд... Внаслідок наших спільних дій має значно зрости довіра суспільства до судової гілки влади, щоб ми дали можливість працювати чесним суддям", - сказав президент.

Він подякував комісії на чолі з провідним правознавцем Володимиром Василенком за те, що вперше було проведено прозорий конкурс з обрання кандидатур на такі посади "без телефонного права".

Глава держави підкреслив, що з 13 осіб, яких було допущено до участі у конкурсі, комісія зробила достойний вибір.

Президент висловив надію, що Верховна Рада також не зволікатиме з призначенням своїх кандидатур до ВРЮ і вже після травневих свят зможе розпочати свою роботу.

Церемонію складання присяги провів заступник глави Адміністрації Президента і координатор Ради з питань судової реформи Олексій Філатов.

Додамо, Ігор Бенедисюк є суддею Вищого господарського суду України, Микола Гусак - суддею Верховного суду України,а Тетяна Малашенкова - адвокат.

Раніше в Адміністрації Президента заявили, що Вища рада юстиції має бути сформована протягом 60 днів.