Порошенко пропонує пустити іноземців в український уряд

Україні варто змінити законодавство, щоб дозволити призначати на високі посади в Кабінеті міністрів іноземних громадян
Depo.Влада
27 листопада 2014 14:49
ФОТО: depo.ua
Порошенко пропонує пустити іноземців в український уряд
Порошенко пропонує пустити іноземців в український уряд

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час свого виступу у сесійній залі Верховної Ради України, передає ДеПо.

Президент зазначив, що у нього є право прискорювати надання громадянства України.

Так, Порошенко пропонує призначити головою Антикорупційного бюро іноземця. Він зазначив, що це має бути неангажована людина, яка не замішаний у корупційних схемах.

Раніше джерело «Української правди» у Верховній Раді повідомило, що «Блок Петра Порошенка» вже звернувся у велику хедхантерську компанію, щоб та знайшла іноземних менеджерів на посади міністрів.

«Кандидатури не мають нічого спільного з нашою партією. На посадах міністрів України зможуть працювати громадяни Америки, Грузії, Німеччини, Польщі, Литви. Знання англійської та перевірка на детекторі брехні - обов'язкові», - сказав один з депутатів від БПП.

Нагадаємо, екс-прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк запропонував призначити віце-прем'єром з євроінтеграції «одного з європейських лідерів».

Російські ЗМІ з посиланням на депутатів Верховної Ради стверджують, що цим віце-прем'єром може стати колишній президент Польщі Олександр Кваснєвський.