Порошенко підписав закон про електронне декларування

Президент Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання посадовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру в 2016 році"
Depo.Влада
16 березня 2016 05:07
ФОТО: depo.ua

 Про це повідомляє прес-служба глави держави, передає depo.ua.

 "У 2016 році цей Закон набирає чинності. Заповнювати чиновники будуть декларації в 2016 році, і відповідальність буде наступати в 2016 році", - заявив Порошенко.

Він підкреслив, що всі закони і зміни, які входять в "безвізовий пакет", важливі для України і спрямовані на боротьбу з корупцією.

У свою чергу глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, який був присутній під час підписання, вітав прийняття Закону, зазначивши, що до напрацювання цього документа були залучені експерти Європейської Комісії.

Закон про введення електронних декларацій чиновниками, вважається останнім законом, необхідним для введення безвізового режиму з ЄС.

Нагадаємо, 15 березня Верховна Рада ухвалила закон про електронне декларування з урахуванням поправок президента

12 березня президент України Петро Порошенко застосував право вето до закону про електронному декларуванні і направив його у Верховну Раду з пропозиціями, узгодженими з Євросоюзом.

14 березня на сайті Верховної Ради зареєстровані поправки президента України Петра Порошенко в закон про електронне декларування

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада