Порошенко: Найкращий пам`ятник Шептицькому - незалежна Україна

Президент України Петро Порошенко вважає, що найкращий пам`ятник митрополиту Андрію Шептицькому - незалежна України
Depo.Влада
29 липня 2015 14:10
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив сьогодні у Львові, де відбуваються заходи до 150-річчя митрополита, передає depo.ua.

"Сьогодні і ми з вами відновлюємо історичну справедливість і нарешті відкриваємо монумент Шептицькому у Львові. Та найкращий пам`ятник владиці - сама незалежна Україна, яка крокує до родини європейських народів", - сказав Порошенко.

Він також згадав пророцтво митрополита про Україну: "Україна увільниться від свого упадку, і стане могутньою, величною і з`єднаною державою. Добробут, щастя, висока культура, взаємна любов пануватимуть в ній. Все те буде, як я кажу, тільки треба молитися, щоб Бог і мати божа опікувалася народом, який стільки витерпів і щоб ця опіка тривала вічно". 

Нагадаємо, що сьогодні на Святоюрській площі у Львові відкриють пам'ятник главі Української греко-католицької церкви, митрополитові Андрію Шептицькому.

Довідка:

Андрій Шептицький - єпископ Української греко-католицької церкви, з 17 січня 1901 до смерті - митрополит Галицький та Архієпископ Львівський - предстоятель Української греко-католицької церкви.

У 1905 заснував Національний музей у Львові і придбав для нього велику кількість експонатів. Помер 1 листопада 1944 року.

Більше новин про події в Україні читайте в рубриці Життя. depo.ua.