Порошенко на зустрічі з «кіборгами» пообіцяв вписати їх в історію України

Президент України Петро Порошенко зустрівся з військовими, які захищають донецький аеропорт, і волонтерами, що допомагають забезпечувати їх усім необхідним
Depo.Влада
5 грудня 2014 17:11
ФОТО: depo.ua
Порошенко на зустрічі з «кіборгами» пообіцяв вписати їх в історію України
Порошенко на зустрічі з «кіборгами» пообіцяв вписати їх в історію України

Глава держави заявив, що, якщо ворогові віддати аеропорт, то терористи підуть далі, повідомляє ДеПо з посиланням на президентську прес-службу.

«Я впевнений, що ми там захищаємо всю Україну: здамо «Донецьк» -  ворог буде в Борисполі або в Гостомелі, або у Львові», - зазначив Порошенко.

Він вважає, що захисники Донецького аеропорту увійдуть до підручників історії України.

«Слова «кіборг», «укроп» сьогодні стали символами незламності українського духу, того, як українці вміють воювати, прикладом, на якому будуть формуватися покоління українських вояків», - сказав Порошенко.

Для президента має велике значення лялька, яку раніше подарували йому донецькі «кіборги».

«Приходиш зранку на роботу і вже стало традицією: береш ляльку, дивишся на неї і думаєш, що ти за цей день повинен зробити, щоб захистити країну», - розповів президент.

Глава держави сказав, що за останню ніч шість українських військових віддали своє життя в боях за свободу, незалежність і суверенітет України.

Присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих воїнів.

Петро Порошенко особливо відзначив роль волонтерів у забезпеченні армії. За його словами, більше 80% українців у різній формі надали допомогу Збройним Силам. Президент вважає ефективною ініціативу по залученню волонтерів до забезпечення військових в структурі Міністерства оборони та Збройних Сил.

А присутній на зустрічі начальник Генерального штабу Віктор Муженко підкреслив, що, незважаючи на проблеми із забезпеченням, боєздатність армії зростає.

«Донецький аеропорт дійсно є символом мужності і військового духу, високої моральної стійкості і свідченням боєздатності наших воїнів», - зазначив він.

Порошенко також вручив нагороди захисникам Донецького аеропорту і волонтерам.

Як повідомляв ДеПо, бойовики щодня атакують аеропорт Донецька протягом декількох місяців. Однак військові відбивають всі атаки.