Порошенко ліквідував Нацкомісію з моралі

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який запускає механізм ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі
Depo.Влада
3 березня 2015 17:30
ФОТО: depo.ua
Порошенко ліквідував Нацкомісію з моралі
Порошенко ліквідував Нацкомісію з моралі

Так, відповідно до закону № 173-VIII від 10 лютого, із закону України «Про захист суспільної моралі» виключаються положення щодо визначення статусу та засад діяльності Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, повідомили depo.ua в прес-службі глави держави.

Згідно з документом, громадський контроль за додержанням вимог законодавства у сфері захисту суспільної моралі здійснюють творчі спілки, які діють у сфері культури і мистецтв, журналістики.

Держава забезпечує фінансову підтримку в здійсненні громадського контролю за додержанням вимог цього та інших законів у сфері захисту суспільної моралі в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів.

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала за ухвалення закону «Про захист суспільної моралі» (щодо державного нагляду) 10 лютого. Автором закону виступила нардеп Ольга Червакова. Ліквідація Національної комісії дозволить заощадити в держбюджеті близько 4-5 млн грн на рік.