Порошенко і Туск домовилися добиватись припинення вогню на Донбасі

Президент України Петро Порошенко і голова Європейської Ради Дональд Туск по телефону домовилися про спільні кроки, спрямовані на припинення вогню на Донбасі
Depo.Влада
5 лютого 2015 17:39
ФОТО: depo.ua
Порошенко і Туск домовилися добиватись припинення вогню на Донбасі
Порошенко і Туск домовилися добиватись припинення вогню на Донбасі

Про це depo.ua повідомили в прес-службі голови держави.

Зокрема, Порошенко і Туск скоординували позиції щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі та «погодились щодо необхідності послідовних кроків з виконання Мінських домовленостей».

Вони також наголосили на необхідності негайного безумовного двостороннього припинення вогню і прийнятті подальшої чіткої дорожньої карти відведення важкого озброєння і військ від лінії розмежування.

Порошенко відзначив важливу роль Туска у консолідації єдності Євросоюзу на підтримку України.

«Співрозмовники також домовилися про подальшу взаємодію та тісну координацію всіх кроків на міжнародній арені задля мирного врегулювання ситуації на Донбасі», - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що сьогодні до Києва прибудуть президент Франції Франсуа Олланд і канцлер Німеччини Ангела Меркель. Завтра політики відвідають Москву.

Як повідомляв depo.ua, 9 лютого відбудеться засідання Ради ЄС, на якому, як очікується, будуть затверджені нові санкції проти Росії за причетність до українського конфлікту.