Порошенко: альтернативи Мінським домовленостям не існує

Президент Петро Порошенко переконаний, що для встановлення миру в Україні альтернативи Мінським домовленостям не існує
Depo.Влада
5 вересня 2015 14:31
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав після відвідування Київського регіонального центру тестування кандидатів на посади прокурорів, перших заступників та заступників керівників місцевих прокуратур, передає depo.ua з посиланнм на УНІАН.

"Сьогодні рівно рік Мінським домовленостям... Альтернативи Мінським домовленостям не існує, якщо ми хочемо припинити окупацію, вийти на український кордон. Якщо ми хочемо повернути ці проблемні території Україні. Якщо ми хочемо звільнити заручників, які незаконно тримаються як на окупованих територіях, так і в Росії", - сказав президент.

При цьому Порошенко підкреслив, що в цьому процесі дуже важлива роль ОБСЄ.

Також, за його словами, ключова позиція Мінських домовленостей в тому, що противнику не вдалося світу представити ситуацію на Донбасі як внутрішній конфлікт в Україні.

"Це не є внутрішнім конфліктом, і 5 вересня ми успішно всьому світові довели і він побачив, що це є пряма агресія РФ проти вільної суверенної незалежної держави Україна", - підкреслив Порошенко, зауваживши, що саме тому формат Мінських переговорів включав представників Росії, України і ОБСЄ.

Нагадаємо, раніше Порошенко заявив, що минулий тиждень - "перший, коли на фронті не стріляють і коли, нарешті, почали "працювати" Мінські домовленості".

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.