Помічник повідомив Соболєву, що його голодувальники вже зголодніли

Учасникам колективних голодувань під стінами Верховної Ради потрібні не тільки твердість духу і правильне політичне керівництво, але й гарячий чай і харчування
Depo.Влада
26 січня 2016 15:57
ФОТО: depo.ua

Про це свідчить зафіксоване журналістами СМС-листування організатора голодування з вимогою перевиборів в Кривому Розі депутата Єгора Соболєва ("Самопоміч") зі своїм помічником, передає depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Під час голосування ВР за перевибори в Кривому Розі депутат Єгор Соболєв отримав повідомлення від свого помічника Віталія Чернявського, який, по всій видимості, у цей час був серед учасників голодування, що пікетували Раду.

Судячи з усього, вони вже отримали інформацію про те, що парламент проголосував потрібний закон, і тому вирушили до будівлі Адміністрації Президента вимагати негайного підписання цього закону президентом України.

"Мітинг рухається в бік адміністрації, голодувальники вже хочуть чай і їсти. Кажу їм, щоб потерпіли, що Ви підійдете і роз'ясните обстановку", - повідомляє Чернявський нардепу.

"Буду о 12:00", - коротко відповідає Єгор Соболєв.

Після цього сам депутат відволікся на голосування, забувши погасити екран покладеного на стіл телефона. У цей час помічник слав йому відео з акції, що проходить.

Помічник повідомив Соболєву, що його голодувальники вже зголодніли - фото 1

Помічник повідомив Соболєву, що його голодувальники вже зголодніли - фото 2

Нагадаємо, помічник нардепа Єгора Соболєва, колишній боєць батальйону "Донбас" Віталій Чернявський брав активну участь в організації та проведенні громадських акцій "Самопомочі" у Кривому Розі, а також був причетний до одного з інцидентів.

Як повідомляв у "Фейсбуці" сам Соболєв, 6 грудня Чернявський відмовився виконати вимоги поліції і звільнити приміщення міськвиборчкому, після чого його, зі слів самого Соболєва, "схопив за горло і вдарив головою об стіну" начальник Криворізької поліції.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада