Полторак анонсував зустріч з міністром оборони Туреччини

Найближчим часом відбудеться зустріч міністрів оборони України та Туреччини
Depo.Влада
15 лютого 2016 19:33
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив міністр оборони України Степан Полторак,  передає depo.ua.

"Декілька годин тому мав честь бути присутнім на зустрічі президента України Петра Порошенка із Прем`єр-міністром Туреччини паном Ахметом Давутоглу, який перебуває із офіційним візитом в Україні. Прем’єр-міністр Туреччини відзначив стратегічний характер партнерства між нашими країнами та зауважив на необхідності тісної взаємодії між Україною та Туреччиною на міжнародній арені", - розповів Полторак.

Він зазначив, що обговоренню нових проектів у сфері оборонного співробітництва буде присвячена запланована зустріч міністрів оборони двох країн, яка відбудеться найближчим часом.

Декілька годин тому мав честь бути присутнім на зустрічі Президента України Петра Порошенка із Прем`єр-міністром Туреччи...

Опубліковано Степаном Полтораком 15 лютого 2016 р.

Нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко провів зустріч з прем’єр-міністром Туреччини Ахметом Давутоглу в рамках візиту глави турецького уряду в Україну. 

Під час зустрічі, як повідомляли у прес-службі українського президента, прем’єр-міністр Туреччини наголосив на стратегічному характері партнерства між нашими країнами, назвав Україну "стратегічним союзником" та відзначив тісну взаємодію між двома кранами на міжнародній арені.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада