Порошенко домовився з прем'єром Туреччини про кредит на $50 млн

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з прем’єр-міністром Туреччини Ахметом Давутоглу в рамках візиту глави турецького уряду в Україну
Depo.Влада
15 лютого 2016 19:26
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу українського президента.

Глава держави відзначив інтенсивність контактів між Україною і Туреччиною, що підтверджує високий рівень стратегічного партнерства між двома країнами.

Президент наголосив на величезному потенціалі двосторонніх відносин у галузях безпеки, економіки, гуманітарній та соціальній сферах.

Сторони обговорили шляхи зміцнення безпеки в Чорноморському регіоні та схожі виклики, яким доводиться протистояти обом країнам.

Прем’єр-міністр Туреччини наголосив на стратегічному характері партнерства між нашими країнами, назвав Україну "стратегічним союзником" та відзначив тісну взаємодію між двома кранами на міжнародній арені.

Президент України подякував Туреччині за тверду позицію на підтримку України та підтримку механізму деокупації Криму через двосторонні консультації та формат "Женева+" за участю Туреччини.

Порошенко подякував турецькій стороні за рішення виділити кредит у розмірі $50 мільйонів на фінансування загального фонду Державного бюджету України, а також передати Збройним Силам Україні укомплектований збірний наметовий польовий шпиталь.

Петро Порошенко та Ахмет Давутоглу обговорили підготовку до чергового, п’ятого засідання Стратегічної ради високого рівня, що має відбутися в Анкарі у березні цього року.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада