Поліція Латвії взялась за турфірму, що продавала путівки в Крим

Поліція безпеки Латвії провела обшук на двох об'єктах в Ризі у зв'язку з продажем туристичних путівок в анексований Крим
Depo.Влада
26 червня 2015 16:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

Поліція безпеки Латвії повідомляє, що санкціонований судом обшук в Ризі пройшов ще 17 червня за двома адресами, де розміщувалися бюро подорожей.

"Ці процесуальні дії здійснені в рамках кримінального процесу, розпочатого 4 червня 2015 за статтею 84 Кримінального закону "Порушення встановлених міжнародними організаціями санкцій", - повідомляють у відомстві.

"Мета розслідування - з'ясувати, чи були порушення обмеження на надання послуг, безпосередньо пов'язаних з туристичною діяльністю в Криму і Севастополі, які введені постановою Ради Європейського Союзу", - уточнили у відомстві.

В офіційному журналі Європейського Союзу 20 червня опубліковано прийняте напередодні рішення про продовження на рік санкцій проти анексованого Криму. Санкції, зокрема, стосуються імпорту продукції, виробленої в Криму чи Севастополі, інвестицій, туристичних послуг.

У МЗС Росії назвали це "дискримінацією кримчан". 22 червня Європейський союз продовжив санкції проти Росії до 31 січня 2016 року.

Санкції були введені спочатку на рік - у липні 2014 року в відповідь на анексію Росією Кримського півострова і ймовірну підтримку Москвою збройних проросійських сепаратистів в Україні.