Поліцейських в Алмати розстріляв продавець телефонів

На Алматинске райуправління внутрішніх справ сьогодні вранці напав 26-річний продавець телефонів Руслан Куликбаєв, раніше судимий за грабіж із застосуванням насильства і незаконне придбання та зберігання вогнепальної зброї
Depo.Влада
18 липня 2016 18:03
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив голова Комітету національної безпеки Казахстану Володимир Жумаканов під час оперативного засідання Ради безпеки доповів президенту країни на чолі з президентом країни Нурсултаном Назарбаєвим, повідомляє depo.ua.

За інформацією КНБ, у в'язниці він зійшовся з салафітами.

"Куликбаєв Руслан Алписбаєвич 11 червня 1990 року народження, уродженець Кизилординської області, раніше проживав в місті Байконур. Одружений. Останнім часом жив у селищі Интимак Ілійського району Алматинської області, займався торгівлею стільниковими телефонами. 27 серпня 2010 року засуджений Енбекшинським районним судом міста Шимкент за частиною 2 статті 178 КК РК ("Грабіж із застосуванням насильства"). 8 травня 2012 року вже був засуджений Кизилірдинським міським судом за статтею 251 ("Незаконне придбання та зберігання вогнепальної зброї") і засуджений до двох років 11 місяців позбавлення волі", - констатував Жумаканов.

До речі, салафітами себе називають прихильники ваххабізму - радикальної релігійно-політичної течії ісламу.

Нагадаємо, сьогодні вранці в Алмати був скоєний напад на будівлю районного відділу поліції і місцевого департаменту Комітету національної безпеки. У зв`язку з цим влада міста оголосила про проведення антитерористичної операції. За неофіційними даними, загинули шестеро людей, більшість з яких поліцейські. Ще вісім осіб дістали поранення. 

Поліція вже затримала двох нападників. Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв назвав події, які відбулися в Алмати терактом.  Під вечір атитерористична операція завершилася.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада