Подруга Краснова каже, що має алібі: вони були на АЗС під час затримання

Активістка Оксана Шелест, подруга затриманого керівника корпусу "Азов-Крим" Станіслава Краснова, розповіла, як представники СБУ схопили їх і начебто відвезли на катування до лісу
Depo.Влада
1 березня 2016 17:00
ФОТО: depo.ua

Про це вона сказала журналістам після суду, на якому  для неї обрали нічний домашній арешт, передає depo.ua.

"Нас били особливо жорстоко і акцентували увагу на тому, що це є помстою за події на Майдані і кримський активізм. Мене приплели, щоб тиснути на нього. Ми жодної зброї ніде не закопували і не мали умислу переховувати зброю. Нас затримали на автозаправці, після цього нас спакували в автобус і кинули до лісу, там поставили на коліна в болото і катували", – сказала Шелест.

Вона додала, що виходила з Красновим на заправку, бо в селі Чубинському, де вони живуть, немає цілодобових магазинів.

Нагадаємо, що  СБУ затримала Краснова у ніч на 28 лютого. Його підозрюють у незаконному зберіганні зброї, співпраці з російськими спецслужбами і "зливі"  росіянам списків "Азова". Адвокат затриманого розповів про 6-годинне катування підзахисного силовиками, а сам Краснов запевняє, що його 8 годин били по геніталіях і позбавляли повітря "за Майдан"

В СБУ ж заявили, що затримали Краснова на гарячому  - коли він переховув зброю  і опубліковали відео з його реєстратора.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад