Після польського визнання геноциду на Волині анонсують велику п’янку в Кремлі

Визнання Сенатом Польщі Волинської трагедії геноцидом поляків українськими націоналістами спричинить хвилю радості у Москві
Depo.Влада
8 липня 2016 17:14
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" напивав народний депутат України, член ВО "Свобода" Андрій Іллєнко, передає depo.ua.

"Сенат Польщі проголосував за те, щоб вважати Волинську трагедію "геноцидом поляків, влаштованим українськими націоналістами". "За" - 60, "проти" - 22, "утримався" - 1. Унікально однобоке і маніпулятивне формулювання. Польські сенатори, які голосували за це рішення! Сьогодні в Кремлі буде п'янка", - зазначив нардеп.

Звертаючись до поляків, він спрогнозував, що в Москві "бухатимуть русскую водку на радостях від вашого рішення нащадки тих, хто стріляв у потилицю вашим дідам у Катинскому лісі".

Іллєнко натякнув, що "дехто" кілька років тому спричинив авіакатастрофу з польським президентом Лехом Качинським і вже планує "розірвати Польщу, як тільки "покончіт с Украіной".

Український нардеп вважає, що польські сенатори, які голосували за це рішення, просто хотіли підвищити собі рейтинг.

Нагадаємо, що сьогодні, 8 липня, Верхня палата польського парламенту (Сенат) ухвалила постанову щодо Волинської трагедії. У резолюції сенатори закликають польський Сейм встановити 11 липня Національним днем пам’яті жертв "геноциду, вчиненого українськими націоналістами проти громадян Другої Речі Посполитої".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада