Після податкової амністії треба збільшити кримінальну відповідальність за ухилення від податків, - Реун

В рамках амністії капіталу повинна бути проведена реформа органів, що здійснюють податковий контроль

Про це в рамках дискусійної панелі "ДС" на тему: "Пробачити олігархів. Чи потрібна Україні амністія капіталів?" заявив партнер, керівник податкової практики юридичної фірми Evris Андрій Реун, передає Depo.ua.

Після проведення податкової амністії повинні бути введені більш жорсткі умови податкового контролю. Для цього потрібно реформувати податкову. Одна з ідей, яку, я вважаю, потрібно реалізувати, - це збільшення терміну на проведення податкових перевірок та збільшення терміну на притягнення до кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків - хоча б на 7-8 років (з трьох зараз – ред.) , - зазначив він.

Нагадаємо, раніше Данило Гетманцев заявив, що податкова амністія – один із механізмів детінізації накопичених не зовсім законним шляхом коштів, та зазначив, що податкову амністію треба проводити тільки з урахуванням міжнародного досвіду.

Також він запевнив, що Україна має приєднатися до міжнародних угод про обмін податковою інформацією, та додав, що зміни в податковій системі мають бути еволюційними.

Крім того, Гетманцев зазначив, що Україні важливо виконувати свої зобов'язання перед міжнародними партнерами, тому необхідно переконати МВФ в необхідності амністії капіталів. Експерт додав, що посилення контролю за безготівковим обігом є загальносвітовим трендом.

Реун заявив, що в рамках загального декларування доходів громадян повинна проводитися роз'яснювальна робота, а також виступив за знижену ставку оподаткування дивідендів юридичних осіб від нерезидентів.

Крім того, він запевнив, що режим оподаткування контрольованих іноземних компаній буде стимулювати бізнесменів розкрити свої незадекларовані доходи.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme