Під заочний суд пішов розшукуваний заступник Клименка

Печерський районний суд сьогодні дав дозвіл на початок процедури заочного кримінального провадження щодо колишнього заступника міністра доходів і зборів України Андрія Ігнатова
Depo.Влада
24 липня 2015 13:18
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник генпрокурора України Віталій Касько, передає depo.ua з посиланням на прес-службу ГПУ.

У відомстві уточнили, що Ігнатов підозрюється у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України). 

"Таким чином, довгоочікувана процедура початку заочного кримінального провадження та подальшого заочного засудження почалася", - заявив Касько.

Наступним кроком, за його словами, стане виконання певних процедурних вимог, які будуть укладатися в повідомленні підозрюваних як через веб-сайт ГПУ, так і через ЗМІ, що стосовно них здійснюється заочне кримінальне розслідування, що їм буде надана захист за рахунок держави.

"У разі, якщо вони не з'являться для участі у такому спеціальному розслідуванні, кримінальні провадження будуть направлені до суду для розгляду і вирішення питання про їх винність або невинність", - пояснив заступник генпрокурора.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 20 березня заочно обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою для колишнього міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової.

Зазначимо, що Андрій Ігнатов отримав посаду заступника голови податкової служби в грудні 2011 року, а з квітня 2013-го став заступником Міністра доходів і зборів, пропрацювавши до 1 березня 2014 року.

В кінці серпня 2014 року він був оголошений у розшук.