Переписка нардепа: Як Хомутинник під час засідання "штурхав" владу Харківщини (ФОТО)

Співголова парламентської групи "Відродження", народний депутат Віталій Хомутинник знову "вирішував питання" з головою Харьківської ОДА Ігорем Райніним
Depo.Влада
18 червня 2015 22:45
ФОТО: depo.ua
Переписка нардепа: Як Хомутинник  під час засідання "штурхав" владу Харківщини  (ФОТО)
Переписка нардепа: Як Хомутинник під час засідання "штурхав" владу Харківщини (ФОТО)

Журналісти сфотографували мобільний телефон депутата під час сьогоднішнього пленарного засідання, повідомляє depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Так, Хомутинніку прийшло повідомлення від абонента з ім'ям Топчій Т. В.

"Шановний В. Ю.! Ситуація загострюється. Губернатор не викликає. Підкажіть, що мені робити?" - написав співрозмовник політика.

Враховуючи, що йдеться про Харків, можна прииустити, що Топчій - давня знайома Хомутинника по Харківському осередку Партії регіонів, нині голова адміністрації Фрунзенського району міста Харкова, депутат Харківської міської ради Топчій Тетяна Василівна.

За даними видання, подивившись на sms, Хомутинник відразу ж переключився на телефон. І почав набирати абонента, занесеного в телефонну книгу як "Харків губер Ігор".

"Потримавши слухавку біля вуха кілька секунд і сказавши кілька слів, депутат натиснув "відбій". Після чого повернувся до sms-листування і написав Тетяні Топчій обнадійливе: "Я йому нагадав", - зазначило видання.

Нагадаємо, що раніше розголосу набуло sms-листування Віталія Хомутинника з тодішнім головою Одеської ОДА Ігорем Палицею, в якій держслужбовці обговорювали канали проходження контрабанди, в тому числі - через Одеську митницю. Оприлюднення цього листування стало однією з причин звільнення з посад керівництва Державної фіскальної служби України.