Переговори із "Правим сектором" про вступ до ЗСУ завершені, – Міноборони

Станом на сьогодні переговори з "Правим сектором" про перехід до Збройних Сил України завершені
Depo.Влада
3 травня 2015 15:56
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник міністра оборони Петро Мехед під час відзначення Дня добровольчого руху, передає depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

"На сьогоднішній день іде процес адаптації "Правого сектору" до Збройних Сил. Наскільки це буде успішно... В теоретичному плані ведення переговорів вже завершені. Тому скоро вже будемо переходити в теоретичну площину реалізації цього проекту", - сказав Мехед.

Він додав, що конфлікт з добровольчими батальйонами, зокрема з "Правим сектором", варто розглядати як політичний.

"Я не казав би про якийсь конфлікт певних батальйонів з державою. Це скоріш за все конфлікт між певними політичними силами. В Збройних Силах не може бути політичних амбіцій. Збройні Сили призначені для захисту Батьківщини. І збройні сили завжди були поза межами політичних карт. А якщо в певного лідера добровольчого загону виникають певні політичні амбіції і він хоче через певні дії вийти на політичний небосхил, є інші шляхи досягнення", - скзав Мехед.

Нагадаємо, що 29 квітня командир 5-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу "Правого сектора" з позивним Подолянин заявив, що бійці "Правого сектору" не пристають на пропозицію вступати до лав Збройних Сил України окремим батальйоном.

Додамо, що між цим батальоном і ЗСУ є конфлікти. Так,  28 квітня вчора "Правий сектор" заявив, що військовослужбовці 25-й і 95-й бригад Збройних Сил України оточили дальню базу Добровольчого українського корпусу на Дніпропетровщині.

Наступного дня активісти "Правого сектору" сьогодні пікетували Адміністрацію Президента. Там запевнили, що ніхто не віддавав наказу роззброювати добровольців

Лише вчора Збройні сили України у складі 25-ої та 95-ої десантних бригад увечері розблокували базу ДУК Дніпропетровській області.