ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Пайєтт: Заява МВФ - черговий аргумент на користь перезавантаження уряду

Заява очільника МВФ Крістін Лагард про можливе призупинення співпраці з Україною є ще одним аргументом на користь перезавантаження уряду
Depo.Влада
10 лютого 2016 18:32
ФОТО: depo.ua

Про це написав у "Твіттері" Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, передає depo.ua.

"Ще один аргумент на користь завершення перезавантаження орієнтованого на реформи українського уряду й нульової терпимості до корупції", - написав посол.

Також Пайетт заявив, що США сприятимуть українській стороні в переговорах з МВФ, якщо Київ буде проводити необхідні реформи.

"У міру того, як Україна продовжує проводити життєво важливі реформи, США будуть продовжувати працювати в тісному контакті з МВФ, ЄС, G7 і іншими донорами, щоб забезпечити необхідну підтримку зусиллям України для поліпшення інвестиційного клімату, інтеграції України в глобальну економіку, щоб поставити цю країну на шлях самостійного зростання", - сказав він.

Раніше директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард заявила, що МВФ буде складно допомагати Україні, якщо вона не боротиметься з корупцією.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Наталія Яресько заявила, що МВФ в разі зміни уряду в Україні візьме паузу в програмі розширеного фінансування EFF і продовжить її тільки при готовності нового уряду виконувати зобов'язання, взяті попередниками.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада