Парубій відреагував на справу проти нардепа, який вимагає "посадити" Медведчука

Перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що Генеральна прокуратура не бачить реальних злочинців, зате дуже швидко розслідує справи націоналістів
Depo.Влада
28 січня 2016 18:17
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час засідання Ради, передає depo.ua.

"Скільки часу вам потрібно для того, щоб по злочинцях попереднього часу знаходити документи, зате коли один із членів "Народного фронту" Андрій Левус назвав Медведчука сепаратистом - ви тут же швидко і оперативно знайшли підстави для того, щоб відкрити кримінальне провадження і відкрити кримінальну справу. Отут ви швидкі і ефективні коли йдеться про тих людей, які на барикадах виборювали волю України, незалежність. Завдяки яким існує цей парламент і ви є також на цій посаді",- сказав Парубій.

За його словами, повна бездіяльність прокуратури повна неспроможність ГПУ і така ефективність, така оперативність,"коли йдеться про тих людей які ризикували життям здоровям своєю енергією заради здобуття української держави".

 "Я хочу в очі пану Новінському агенту ФСБ, Юрію Бойку ГПУ не бачить їх, зате бачить націоналістів. Ще одна справа по дорборовльчому руху, а не по тих негідниках, які сидять в залі - ми будемо діяти. Таке переслідування добровольчого руху – розхитування ладу в державі. Медведчук сепаратист і негідних, ми вимагаємо його негайного арешту", -  заявив депутат "Народного фронту" Андрій Левус.

"Пане Севрук, ще один раз будете кришувати російську фірму Мегаполіс – ми персонально з вами розберемося", - підсумував він. 

Нагадаємо, що Генпрокуратура не відреагувала на депутатський запит про перевірку діяльності "Українського вибору" і вимогу притягнути до відповідальності його керівника Віктора Медведчука, як організатора сепаратистських форумів.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада