Нардеп, який вимагає "посадити" Медведчука, відреагував на справу проти нього

Генпрокуратура не відреагувала на депутатський запит про перевірку діяльності "Українського вибору" і вимогу притягнути до відповідальності його керівника Віктора Медведчука, як організатора сепаратистських форумів
Depo.Влада
28 січня 2016 16:15
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "112 Україна" заявив нардеп від "Народного фронту" Андрій Левус, передає depo.ua.

"Мені дивно, що така оперативність ГПУ на заяву члена Опоблоку (Медведчука - ред.), оскільки задовго до звернення цього представника опоблоку подав заяву на генпрокурора і СБУ перевірити діяльність "Українського вибору" через проведення ним і його активістами різних форумів сепаратистського спрямування у грудні у Києві, Дніпропетровську і Запоріжжі. Я попросив перевірити і притягнути Медведчука як організатора цих форумів", -  пояснив нардеп.

Він уточнив, що свою заяву подавав у Генпрокуратуру у 20-их числах грудня, однак відповіді досі не отримав.

"Відповіді на моє звернення від ГПУ я не отримав. Зато відразу отримав кримінальне провадження на заяву Медведчука. Звідси якісь дивні висновки. Замість того, щоб перевіряти загрози нацбезпеці, маємо надшвидку реакцію на заяви представників цього окупаційного блоку", -  сказав Левус.

За словами нардепа, лист-повідомлення про порушення проти нього кримінальної справи він отримав за підписом заступника генпрокурора Столярчука.

"Мало того, що вони мене офіційно не повідомили. Про це повідомляє рух "Український вибір" на свому офіційному сайті. Тобто ще й така дивна манера спілкування", -  зазначив Левус.

Нагадаємо, Генпрокуратура завела кримінальне провадження "за наклеп" щодо нардепа від "Народного фронту" Андрія Левуса за заявою лідера проросійського руху "Український вибір" Віктора Медведчука

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада