Парубій оголосив дату голосування за курс до ЄС та НАТО

Верховна Рада України у четвер, 7 лютого, проведе заключне третє голосування за внесення змін до Конституції щодо стратегічного курсу держави до ЄС та НАТО

Про це заявив спікер парламенту Андрій Парубій на засіданні Погоджувальної ради, інформує Depo.ua.

"На четвер пропоную розглянути, на моє переконання, один з ключових законопроектів ( №9037, - ред.) – це внесення змін до Конституції з приводу стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України у ЄС та НАТО. Хочу наголосити, це буде заключне третє голосування, яке потребує 300 голосів", - заявив спікер парламенту.

Він закликав фракції до максимальної мобілізації у цей день.

Також цього тижня Рада планує розглянути блок питань про національну безпеку та оборону, зокрема щодо приведення у відповідність українських звань та армії до стандартів НАТО, до реформи Збройних сил.

Другий блок, який пропонується розглянути на поточному пленарному тижні, – блок паливно-енергетичного комплексу.

Крім того, у порядку денного Ради на цьому тижні - два блоки освіти, але їх розглянуть лише у випадку планової роботи сесії.

Нагадаємо, 3 вересня 2018 року президент Петро Порошенко запропонував Раді внести зміни до Конституції щодо закріплення в ній європейського і євроатлантичного напрямків розвитку України.

22 листопада 2018 року Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект №9037 про внесення змін до Конституції щодо курсу України на вступ у ЄС і НАТО.

17 січня 2018 року Комітет із питань правової політики та правосуддя рекомендував парламенту підтримати за основу і в цілому законопроект № 9037.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна