ПАРЄ попросить Росію, щоб Савченко не судили в Ростовській області

Президент ПАРЄ Анн Брассер відповіла на лист української льотчиці Надії Савченко і пообіцяла звернутися до Росії з проханням перенести суд над нею із Донецька Ростовської області
Depo.Влада
14 серпня 2015 15:00
ФОТО: depo.ua


Лист-відповідь Анн Брассер опублікував у Тwitter адвокат льотчиці Марк Фейгін, передає depo.ua.

Президент ПАРЄ висловила занепокоєння тим, що попередні зусилля ПАРЄ щодо звільнення української льотчиці не дали результату.

Брассер пообіцяла знову звернутися до влади Росії з закликом звільнити Савченко.

"З великим занепокоєнням я дізналася із Вашого листа, що судове слухання у вашій справі відбудеться у місті Донецьк, Ростовської області у Росії... Я поділяю ваше занепокоєння перенесенням судових слухань у вашій справі в місто Донецьк, Ростовської області у Російській Федерації і я буду закликати російську владу негайно відреагувати на ці занепокоєння", - написала вона.

"Я сподіваюсь, що наші зусилля будуть успішними та незабаром ми матимемо честь вітати вас у залі засідань Асамблеї у Страсбурзі", - написала президент ПАРЄ.

Нагадаємо, у липні Надія Савченко звернулася у листі до ПАРЄ, ООН та Європарламенту з проханням про перенесення суду над нею до Москви.

На думку української льотчиці, проведення суду в Донецьку Ростовської області ставить під загрозу життя її родичів, адвокатів та політиків, які могли би відвідати суд.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua