Одіозну екс-"регіоналку" хочуть посадити на 15 років за антиукраїнські заяви

Заява екс-народного депутата України Олени Бондаренко антиукраїнського характеру з приводу загибелі Василя Сліпака, розміщена у відкритому доступі на її станиці в Facebook, є кримінальним злочином, за який передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років
Depo.Влада
10 липня 2016 21:37
ФОТО: depo.ua
Одіозну екс-"регіоналку" хочуть посадити на 15 років за антиукраїнські заяви
Одіозну екс-"регіоналку" хочуть посадити на 15 років за антиукраїнські заяви

Як передає Depo.ua, про це заявив голова правління "Міжнародної Ліги захисту прав громадян", правозахисник Едуард Багіров в коментарі сайту "Обозреватель".   

"Бондаренко повинна сидіти в тюрмі, їсти баланду для науки іншим так званим політикам, які дозволяють собі в умовах інформаційної війни здійснювати таку зраду інтересів народу України", - емоційно заявив він.   Багіров вважає, що таким постом Бондаренко  підіграє ворогам і "намагається отримати благословення господарів Кремля на те, щоб вона могла перебувати в Росії, отримувати допомогу і підтримку режиму Путіна".

При цьому правозахисник нагадав, що Олена Бондаренко "не є простим вчителем, лікарем або підприємцем", в минулому вона займала високі посади в державі і мала доступ до державної таємниці. Тому,  вважає Багіров, її  місце - у в'язниці, "бажано довічно". 

"Щоб іншим не кортіло використати соціальні мережі для того щоб лити бруд на Україну, на патріотів, на наше право захищати нашу батьківщину", - не стримував емоцій правозахисник.    

Нагадаємо, 2 липня Олена Бондаренко, коментуючи численні дописи із співчуттям з приводу загибелі бійця "Правого сектору" Василя Сліпака, заявила про те, що спів у опері не може слугувати виправданням вбивцям. 

"За оперними співаками, художниками і письменниками, вбитими на фронті. Вони туди їдуть вбивати. Чи не співати, не малювати і не писати. Вони ходять зі зброєю. Вони з нього стріляють в людей. І це їх вибір. Свідомий. Вони вибрали смерть. Бо на війні або ти вбиваєш, або вбивають тебе", - написала вона.  А тому спроба "виправдання вбивств" родом занять, віком, кольором шкіри, сексуальною орієнтацією тощо – є лише "банальною дискримінацією",  цинічно прокоментувала Бондаренко.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада