Один із забракованих антикорупційників через суд хоче скасувати конкурс

Адвокат Юрій Сухов, який претендував на посаду директора Національного антикорупційного бюро України, але був відсіяний у ході конкурсу, тепер намагається скасувати його проведення через суд
Depo.Влада
16 квітня 2015 11:18
ФОТО: depo.ua

Про це у своєму "Фейсбуці" написав народний депутат Мустафа Найєм, передає depo.ua.

"За моєю інформацією, адвокат Юрій Сухов готує судові позови з відміни результатів конкурсу з відбору кандидатів на пост директора Національного антикорупційного бюро України", - написав Найєм.

За його даними, Сухов все ж подав позов щодо скасування конкурсу до Печерського суду Києва, втім суддя Олеся Батрин не прийняла позовну заяву. "Вчора приблизно о 18 годин суддя Печерського суду Олеся Батрин розглянула позов адвоката Юрія Сухова, в якому позивач вимагав визнати незаконними результати конкурсного відбору кандидатів на посаду директора НАБу. За результатами розгляду суддя відмовилася прияти позовну заяву пана Сухова до провадження у зв'язку з відсутністю підстав і за фактом непідсудності справи", - повідомив нардеп.

Найєм нагадав, що в минулому Сухов був адвокатом Юлії Тимошенко, а вже після Майдану захищав суддю Печерського суду Оксану Царевич.

Нагадаємо, 14 квітня президент України Петро Порошенко зустрівся з фіналістами конкурсу на посаду директора Антикорупційного бюро Артемом Ситником та Миколою Сірим.

Сьогодні президент має представити голову Антикорупційного бюро. 

Зазначимо, що всього на посаду голови бюро претендувало 176 осіб.