Порошенко зустрівся з кандидатами на посаду голови Антикорупційного бюро (ВІДЕО)

Президент Петро Порошенко провів зустріч з фіналістами конкурсу на посаду директора Національного антикорупційного бюро (НАБ) Артемом Ситником та Миколою Сірим
Depo.Влада
14 квітня 2015 17:20
ФОТО: depo.ua

Глава держави привітав претендентів з перемогою у відкритому конкурсі, повідомили depo.ua у його прес-службі.

"Це величезне досягнення і дуже важливий етап в житті кожного з вас", - сказав президент.

За його словами, конкурс з відбору кандидатів на посаду директора Антикорупційного бюро був першим в Україні відкритим публічним конкурсом на високу державну посаду.

"Я не втручався в роботу Конкурсної Комісії і був за те, щоб серед претендентів були й іноземні фахівці. Моя позиція була проти обмеження щодо віку кандидатів та обмеження щодо наявності 10-річного стажу юридичної практики. Але я приймаю той вибір комісії, який зроблено, і в найкоротшій термін прийму рішення і визначусь щодо директора Національного антикорупційного бюро України", - сказав Порошенко.

Також президент зазначив, що боротьба з корупцією зараз не менш важлива для України, ніж боротьба за суверенітет та територіальну цілісність. Він наголосив, що покладає великі сподівання на ефективність роботи бюро.

"Той, кого буде обрано, з перших днів має продемонструвати ефективність. Повноважень більш ніж достатньо. Індульгенції за корупцію не буде. "Парасольок" щодо захисту тих чи інших корупційних схем в Україні не існує. Обмежень для того з вас, хто буде виконувати функції директора бюро, теж не буде. Крім одного - ефективність роботи", - підкреслив глава держави.

Як повідомляється, він обговорив з кандидатами їхнє бачення стратегії та ключових елементів антикорупційної діяльності, основні особливості роботи нового органу та його взаємодії як з прокуратурою, так і з іншими органами державної влади.

Відповідно до Положення про Національне антикорупційне бюро України, глава держави має призначити директора бюро до 17 квітня.

Всього на посаду голови Антикорупційного бюро претендувало 176 осіб.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко має намір визначитися з кандидатурою на посаду директора НАБ на цьому тижні (13-19 квітня).