Очільниця МОН Новосад представила свою команду

Міністр освіти і науки України Ганна Новосад представила нову команду відомства

Своїх фахівців керівниця МОН показала під час прес-конференції у четвер, 12 вересня, передає Depo.ua.

За її словами, основним завданням міністерства стане переорієнтація системи освіти на потреби людини.

"У центрі всіх наших дій повинні стояти потреби конкретної дитини, студента, вченого. На це ми хочемо направити всі наші зусилля під час роботи в Міністерстві", – додала головна освітянка країни.

Міністр зазначила, що перед її командою стоїть завдання поширити НУШ на базову школу – 5-9-х класів.

Зокрема, в команду Новосад потрапили:

Юрій Полюхович – перший заступник міністра; займатиметься питаннями науки і інновацій.

Народився 1 листопада 1980 року в м. Костопіль Рівненської області. З 2014-го по 2016 рік був радником міністра освіти і науки України на громадських засадах.

"Плануємо створити Єдину базу, де зібрані всі вчені, всі їхні праці, магістерські, дисертації. Також після цього обов'язково потрібно створити систему Антиплагіат. Будемо працювати над питанням реформування системи розвитку Національної академії", – зазначив Полюхович.

Єгор Стадний – заступник міністра; займатиметься питаннями вищої освіти і освіти дорослих.

Народився 22 серпня 1988 року в Кропивницькому. У 2012-2019 роках працював в аналітичному центрі CEDOS, де досліджував питання фінансування вищої освіти, соціально-економічного статусу викладачів і студентів. Протягом 2018-2019 років очолював аналітичний центр CEDOS.

"Ми будемо ефективно працювати з системою профорієнтації. Нам потрібно зробити так, щоб в університети йшли люди, які чітко усвідомлюють, чого вони хочуть від вищої освіти", – розповів Стадний.

Петро Коржевський – заступник міністра; займатиметься питаннями розвитку професійної освіти.

Народився 1 березня 1966 року в с. Шершенівка Борщівського району Тернопільської області. З 2007 по вересень 2019 року обіймав посаду заступника начальника управління –начальника відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Любомира Мандзій – заступник міністра; відповідатиме за шкільну і дошкільну освіту.

Народилася 10 травня 1973 с. Опака Дрогобицького району Львівської області. Протягом 2016-2019 років очолювала Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. У липні 2019 року перемогла в конкурсі на посаду начальника управління Державної служби якості освіти у Львівській області.

Оксана Макаренко – відповідатиме за впровадження інноваційних методик.

"Базова школа вимагає нового стандарту, нових програм, нового викладання. Я б зараз хотіла присвятити цьому своє життя. Другий мій напрямок – осучаснення способу комунікації між дітьми. Тому ми плануємо створити для них так звану" школу в смартфоні", –повідомила Макаренко.

Максим Ярмистий – заступник міністра; відповідатиме за прозорість роботи Міністерства.

У 2011-2013 роках був начальником юридичного відділу Державного навчально-наукової установи "Академія фінансового управління". З 2016 року працював директором департаменту правового забезпечення Міністерства освіти і науки України.

Нагадаємо, 29 серпня Рада проголосувала за новий Кабмін, у складі якого міністерство освіти і науки очолила Ганна Новосад.

Новосад пояснила, чим займатиметься на чолі освітнього міністерства у найближчі два тижні.

30 серпня Лілія Гриневич та державний секретар Павло Полянський зустріли новопризначену міністерку Ганну Новосад при вході у Міністерство освіти і науки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook