Обвал школи у Василькові: Кабмін ініціює перевірку усіх шкіл

Після обвалу школи у Василькові на Київщині, уряд ініціює перевірку усіх шкіл, які були побудовані до 1980 року
Depo.Влада
11 жовтня 2016 13:37
ФОТО: depo.ua

Про це на прес-конференції заявив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко,, передає Depo.ua.

"О 10:10 відбулося руйнування зовнішньої стіни, було обвалення трьох класів, постраждалих нема і це добре, бо вчасно зорієнтувався персонал. Причину руйнування встановлюють експертною комісією і рятувальною інспекцією. Зараз відбуваються рятувальні роботи. ", -  сказав він.

За словами Зубка, учні зруйнованої школи зможуть протягом трьох днів відновити навчання в інших школах.

"Нам потрібно встановити причини, зробити акт обстеження і зробити план відновлення цієї школи. Кошторисну вартість теж встановить інспекція, яка проводить експертизу на місці. Які будуть дії Уряду? Уряд передусім виділить кошти з резервного фонду, щоб відновити цю школу. Буде дано розпорядження провести в інших школах навчання для школярів з евакуації в разі надзвичайної ситуації", -  зазначив Зубко.

Також за його словами, Володимир Гройсман розпорядився провести перевірку усіх шкіл, які були побудовані до 1980 року.

Нагадаємо, сьогодні в одній зі шкіл Василькова обвалилася стіна. За попередньою інформацією жертв і постраждалих не було.  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв покарати винних

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

 

Мітки: школа, обвал