Гройсман пригрозив покарати винуватців обвалу школи у Василькові

Прем`єр-міністр України Володмир Гройсман доручив створити спеціальну комісію для з`ясування обставин обвалу школи у Василькові на Київщині
Depo.Влада
11 жовтня 2016 11:09
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив сьогодні на засіданні уряду, передає Depo.ua.

За його словами, на місце події вже направлені представники уряду. Там працюють також рятувальники. "Зараз ми розберемося на місці, що відбулось. Я поговорив вже з мером Василькова. Я важаю, що такі речі відбуваються у тому, що ми іноді не помічаємо те, що ми не помічаємо. До таких речей призводить байдужість та безвідповідальність", - вважає Гройсман. 

Він зазначив, що за результатами роботи спецкомісії, яка працює на місці події, будуть зроблені висновки. "Кожен, хто допустив такі порушення, які призвели до таких речей..., можливо хтось там щось добудовував, перребудовував, довантажував на існуючу будівлю, з усім цим ми маємо розібратися, щоб покарати і щоб іншим було неповадно...Уряд допоможе відновити школу. Там порядок буде, але важливо не допукати таких трагічних ситуацій", - наголосив глава уряду.  

Нагадаємо, сьогодні в одній зі шкіл Василькова обвалилася стіна. За попередніми даними, внаслідок події ніхто не постраждав. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада