Фесенко: Обшуки в НАБУ – перша груба помилка Луценка

Обшук, проведений Генпрокуратурою в Національному антикорупційному бюро, створить "грубий фон" для боротьби з корупцією
Depo.Влада
5 серпня 2016 16:16
ФОТО: depo.ua

Про це в ексклюзивному коментарі depo.ua заявив політолог Володимир Фесенко.

"Обшук в НАБУ - це показова акція, хоча формальне порушення, може, й було. Вся ця історія - це намагання показати, "хто вдома хазяїн", але з політичної точки зору це груба помилка", - сказав експерт.

На його думку, європейські партнери та США будуть незадоволені скандалом навколо обшуків.

"У західних партнерів, звичайно, будуть питання до Луценка, хоча й відношення такого, як до Шокіна, не буде. Безумовно, це створить "грубий фон" в боротьбі з корупцією в Україні, і шквал критики буде йти не в бік НАБУ, а саме на Генпрокуратуру", - додав Фесенко.

Він також додав,  що конфлікт між ГПУ та НАБУ почався ще у червні.

"Напруга між Ситником і Луценком почалась ще у червні, коли вони сперечались про підслідність справ по корупції, в липні ж конфлікт лише наростав у цьому відношенні", - заявив політолог, при цьому зазначивши, що "всю справу можна було вирішити в робочому порядку, не роздмухуючи конфлікт".

Нагадаємо, що ГПУ проводить обшуки в будівлі Національного антикорупційного бюро на підставі ухвали Печерського райсуду Києва у справі про незаконне прослуховування громадянина, який не причетний до справи заступника прокурора Київської області Олександра Колесника.

У бюро стверджують, що слідчі не вилучили жодних документів, однак у ГПУ запевнили, що "провели виїмку документів".

Читайте також: Кого з НАБУ посадить Луценко

Більше новин політики читайте на