ОБСЄ ігнорує сигнали про заборонену зброю у бойовиків, - Міноборони

ОБСЄ не реагує на заклики України перевірити факти розташування на території, підконтрольній проросійським сепаратистам, на Донбасі РСЗВ та артилерійських систем, які повинні бути відведеними згідно з мінськими домовленостями
Depo.Влада
16 липня 2015 15:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив керівник групи української сторони СЦКК генерал-майор Андрій Таран, передає прес-служба Міністерства оборони, передає depo.ua.

"Керівництво української сторони СЦКК неодноразово закликало російських представників застосувати свій традиційний вплив для припинення цих порушень з метою деескалації ситуації. На жаль, ці заклики не дали очікуваного результату і ескалація ситуації продовжується", - повідомив Таран.

Свідченням цього є, зокрема, "рекордна" кількість обстрілів, які неможливо було зупинити навіть після численних закликів до представників російської сторони.

Окрім того, доводиться також констатувати, що залишаються без відповідної реакції і заклики української сторони до ОБСЄ з проханням перевірити факти прихованого розташування на території, підконтрольній проросійським сепаратистам, РСЗВ та артилерійських систем, які повинні бути відведеними незаконними збройними формуваннями згідно з Мінськими домовленостями.

Зазначається, що ОБСЄ на постійній основі передається відповідна інформація. Проте, аналіз звітів СММ ОБСЄ не дозволяє дійти висновку щодо здійснення її перевірки інспекторами.

Повідомляється, що бойовики продовжують вести вогонь з позицій, які розташовані в житловому секторі.

Як повідомлялось, за даним групи "Інформаційний спротив",  зросла кількість випадків застосування незаконними збройними формуваннями бронетехніки, артилерійських систем 122-го і 152-го калібрів, які згідно Мінських угод повинні бути відведені.