Нинішній командувач флоту хотів застосувати танки в Криму

Новий командувач Військово-морський сил Ігор Воронченко пропонував застосувати проти російських військових танки під час окупації Криму 2014-го року
Depo.Влада
5 липня 2016 14:42
ФОТО: depo.ua

Про це заявив речник Генштабу Збройних сил України Владислав Селезньов, передає depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

Тоді Воронченко був заступником командувача флоту з берегової оборони. Він пропонував знищити з танків бойовиків, коли ті захопили Верховну Раду Криму, проте відповідного наказу так і не надійшло, єдиний наказ був: "Тримайтеся!".

"Після того, як Гіркін зі своєю бандою захопив Верховну Раду та Раду міністрів Автономної Республіки Крим, Ігор Воронченко звернувся до Міністерства оборони і до командування Військово-морських сил із проханням надати відповідний дозвіл. Танки Т-64Б вже були завантажені на трейлери в 36-й бригаді, був відповідний боєкомплект на борту і ми готові були рушити на цих трейлерах для того, щоб висунути ультиматум бойовикам, які захопили Верховну Раду та Раду Міністрів, з вимогою скласти зброю та здатися, в іншому випадку ми готові були вести вогонь на знищення", – розповів Селезньов.

Нагадаємо, 3 липня Петро Порошенко призначив Ігоря Воронченка на посаду командувача Військово-морських сил.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада