Німецький посол радить Україні поступатись та домовлятись з Росією

Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель вважає, що Київ в рамках Мінських домовленостей не може повністю відстояти свою позицію і повинен йти на певні поступки
Depo.Влада
12 вересня 2016 15:10
ФОТО: depo.ua

Про це Райхель заявив у інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає depo.ua.

"Україна в цьому конфлікті, який регулюється Мінську домовленостями, не може на 100% відстояти свої інтереси і повинна йти на певні поступки", - сказав він.

Посол також наголосив на тому, що Німеччина очікує від усіх сторін, в тому числі і від України, конструктивної та інтенсивної роботи над виконанням Мінських домовленостей, що означає повне припинення вогню, відведення важкого озброєння і реалізацію політичного врегулювання, досягнутого в Мінську.

"Ми твердо переконані, що для України набагато вигідніше мати в своєму розпорядженні Мінські домовленості і виконувати їх, ніж бути в ситуації, коли з Росією немає ніяких домовленостей. І я був радий, коли президент України Петро Порошенко підтвердив це під час свого виступу в Раді ", - зазначив Е.Райхель.

Дипломат також висловив підтримку позиції Порошенкf, яка чітко стоїть на позиції повного виконання Мінських домовленостей.

Нагадаємо, у серпні голови МЗС Німеччини, Франції і Польщі погодилися, що для зниження напруженості в Україні треба вжити більших міжнародних зусиль.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада