Німеччина, Франція і Польща погодились, що мінські угоди таки не працюють

Голови МЗС Німеччини, Франції і Польщі погодилися, що для зниження напруженості в Україні треба вжити більших міжнародних зусиль.
Depo.Влада
28 серпня 2016 19:34
ФОТО: depo.ua
Німеччина, Франція і Польща погодились, що мінські угоди таки не працюють
Німеччина, Франція і Польща погодились, що мінські угоди таки не працюють

Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр 28 серпня після переговорів зі своїми колегами з Франції та Польщі, які проходили у німецькому Веймарі, повідомляє depo.ua з посиланням на Радіо Свобода.

За словами Штайнмаєра, наразі немає серйозного прогресу щодо виконання Мінських угод, укладених у 2015 році для залагодження конфлікту на Донбасі.

«Ми мусимо працювати над деескалацією ситуації», – сказав Франк-Вальтер Штайнмаєр.

Він додав, що представники Заходу вели переговори з Києвом та Москвою щодо виконання всіх пунктів мінських домовленостей, включаючи проведення місцевих виборів на окупованій території Донбасу.

Збройний конфлікт на сході України триває від квітня 2014 року. Влада України оголосила про проведення там антитерористичної операції проти підтримуваних Росією сепаратистів. Влада Росії неодноразово заперечувала участь своїх військових у конфлікті, про що заявляють Україна і Захід. Москва ж визнає лише присутність російських «добровольців» на Донбасі.

За даними ООН, від початку конфлікту на сході України у квітні 2014 року там загинули понад 9 тисяч 200 людей, більш ніж 21 тисячі були поранені.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада