Німеччина не пожертвує міжнародним правом заради компромісу з Росією, - дипломат

Німеччина не буде йти на компроміс у питаннях дотримання норм міжнародного права щодо розв'язання ситуації на Донбасі
Depo.Влада
27 січня 2016 13:13
ФОТО: depo.ua

Про це в Києві заявив радник-посланик, постійний заступник посла Федеративної республіки Німеччина в Україні Вольфґанґ Біндзайль, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

Німецький дипломат наголосив, що його країна зацікавлена у функціонуванні системи, де домінуватиме довіра та спільна безпека у Європі.

"ОБСЄ перебуває у кризовій ситуації архітектури європейської безпеки. Німеччина погодилася головувати в ОБСЄ у той момент, коли ця криза вже була очевидною. В той же час ми залучені до ініціатив врегулювання конфліктів, більшість яких відносяться до так званого Мінського процесу і зосереджені на вирішенні конфлікту на Донбасі", - сказав Біндзайль.

Дипломат зазначив, що для ефективного функціонування ОБСЄ у вирішенні поточних проблем організація потребує адекватних ресурсів та фінансування.

На його переконання, криза на Донбасі є викликом спільній європейській безпеці та порушенням міжнародного права. Тому дуже важливо дотримуватися міжнародних принципів.

"І ми не будемо поступатися у цьому питанні", - підкреслив Біндзайль.

Дипломат вважає, що Росія шляхом намагання анексувати Крим та вторгненням на Донбас кинула виклик мирній співпраці та спільній безпеці.

За його словами, ФРН продовжить вживати зусилля як в ОБСЄ, так і в рамках "нормандського формату" для розв'язання ситуації в Україні.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада