Як Яценюк влаштував допит "незрозумілому" Демчишину

Під час презентації в Кабміні проекту закону про продаж електроенергії прем'єр-міністр Арсеній Яценюк не зрозумів пояснень міністра енергетики Володимира Демчишина
Depo.Влада
2 березня 2016 14:27
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, це сталося сьогодні на засіданні уряду.

"Якщо ми демонополізуємо ринок енергетики, що станеться в життя громадан країни і компанії, яка купує електроенергію? Що дасть людині і підприємству прийняття закону?", -  запитав Яценюк.

На це Демчишин відповів: "Це дасть можливість вибору. Обленерго стане виключно організацією яка передає електроененергію і буде за це отримувати певну оплату. Основна функція поставки перейде постачальнику. Тобто постачальник буде шукати на ринку виробника, або виробники зможуть організувати свого постачальника, який буде ходити по ринку і шукати своїх споживачів. Постачальник буде розуміти профіль споживача, наприклад для домогосподарства основне споживання його в пік... Наприклад ми розуміємо, що в пікове навантаження працює гідроенергетика чи теплова енергетика і тоді постачальник, який має профіль виробництва відповідний до профілю споживання і буде ідеальним постачальником".

На його пояснення прем'єр крізь сміх відреагував словами: "Нічого не зрозумів... Ще раз... У мене квартира. Ми прийняли закон. Щоб у мене було світло у хаті, що треба зробити? На який мені ринок іти? на базар чи на ринок?"

"Протягом певного періоду у споживачів з'явиться можливість вибрати свого незалежного постачальника, який зможе запропонувати вам найвигідніші умови на ринку", -  пояснив міністр.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада