Найєма не влаштувала зарплата нардепа, він подався у поліцейські (ДОКУМЕНТ)

Нардеп Мустафа Найєм став кандидатом в патрульні поліцейські Ужгорода та Мукачева
Depo.Влада
12 серпня 2015 10:50
ФОТО: depo.ua

 Про це Найєм написав у своєму "Фейсбуці", передає depo.ua.

За його даними, всього на конкурс у поліцію Закарпаття було подано 3564 анкети, в тому числі і його.

"Останню - 3564-ю анкету я подав сам і у випадку, якщо пройду всі тести, буду проходити підготовку на нашій навчальній базі на загальних підставах", - написав Найєм. При цьому він наголосив, що це не суперечить статусу народного депутата.

"Законодавство передбачає можливість академічної відпустки для членів парламенту, і раніше це неодноразово використовувалося депутатами минулих скликань. При цьому я не буду отримувати стипендію, оскільки законодавство забороняє отримання якого-небудь іншого доходу, крім депутатської зарплати", - написав нардеп.

Найєму не влаштувала зарплата нардепа, він подався у поліцейські - фото 1

Пояснюючи мотиви такого кроку, Найєм повідомив, що вважає неможливим змінити систему правоохоронних органів, "не знаючи і не цікавлячись її азами". 

"Патрульно-постова служба - це перша сходинка в системі, і я хочу знати і розуміти, як і чому вчаться майбутні поліцейські. Не з чиїхось слів, а сам. Крім цього, вчора я подав заяву про перехід з парламентського комітету з питань Євроінтеграції в Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності", - зазначив депутат.

Найєму не влаштувала зарплата нардепа, він подався у поліцейські - фото 2

"Чи вийду на патрулювання вулиць Ужгорода та Мукачева? Очевидно, ні. Оскільки це суперечить статусу народного депутата. Між тим, на мою підготовку витрачатимуться ресурси, і в даний час я уточнюю, яким чином я зможу відшкодувати вартість свого навчання. Така можливість передбачена системою підготовки поліцейських", - додав він.

Нгадаємо, що раніше Мустафа Найєм повідомив, що конкурсний відбур поліцейських Закарпаття побив всі рекорди в країні за кількістю кандидатів -дівчат. 

Більше новин про політику читайте в розділі Влада.depo.ua