Найєм порівняв сучасну фракцію БПП із Партією регіонів

У сучасній фракції Блок Петра Порошенка можна спостерігати такі порядки, як колись у Партії регіонів і "Нашій Україні"
Depo.Влада
4 лютого 2016 16:04
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав народний депутат від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм, коментуючи сьогоднішнє засідання фракції, на якій із суперечкою розглядалося питання про відповідальність заступника голови фракції Ігоря Кононенка через звинувачення його у корупції, передає depo.ua.

"Перепалка сталася після того, як я висловив свою думку про мовчання фракції у відповідь на вчорашні заяви міністра економіки. Я переконаний, що така тактика замовчування згубна для всіх членів фракції і нічим не відрізняється від того, як в подібних ситуаціях поводилися всі пропрезидентські фракції в Україні - починаючи від Нашої України і закінчуючи Партією регіонів", – зазначив нардеп.

Найєм вважає, що відсутність чітко позиції фракції щодо конфлікту навколо Кононенка сприймається суспільством як покривання корупції.

"І хочемо ми того чи ні, засовуючи голову в пісок, ми в кращому випадку стаємо клоунами цього цирку, а в гіршому - співучасниками якихось схем", - вважає політик.
За його словами, у відповідь на такі докори голова фракції БПП Юрій Луценко почав доводити, що Найєм назвав корупціонерами всю фракцію.

"У фракції велика кількість нормальних порядних людей, які чесно прожили своє життя і не мають жодного стосунку ні до міністерства, ні до економіки, ні до корупції. Чому вони повинні відповідати за чужі розбірки? І найголовніше - хто і за яким правом змушує їх бути частиною цього скандалу і виправдовуватися за чужі помилки ?!" – обурився Найєм.

Він також пояснив, що за складанням мандатом Кононенком висловилися загалом 9 нардепів.

"Що стосується голосування по Ігорю Кононенко. Мабуть, Юрій Віталійович просто помилився. На засіданні звучали два формулювання рекомендації пану Кононенко скласти мандат. Одна редакція справді набрала один голос, а от друга - дев'ять. Різниця невелика, але все ж є", - пояснив Найєм.

Він ще раз порівняв події у БПП з колишньою ситуацією у фракції Партії регіонів.

"Відверто кажучи, людям взагалі все одно, наскільки демократична у нас на засіданнях дискусія. Це взагалі не досягнення. Цим пишалися "регіонали", хвалитися цим вже ознака поганого тону, це повинно бути нормою", - вважає Найєм.

Нагадаємо, що 3 лютого міністр економіки і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку

Однією з головних причин відставки він назвав тиск і корупційну діяльність з боку заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, який, за його словами, намагався взяти під контроль державні підприємства. Кононенко ці звинувачення заперечив.

У  НАБУ відразу пообіцяли зареєструвати кримінальне провадження за заявою Абромавичуса про участь у корупційних схемах Кононенка, який запевняє, що сам і подав заяву в бюро з проханням покарати винних у цій справі

Сьогодні Абромавичус мав прийти на ранкове засідання фракції БПП, однак проігнорував його.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад