Навальний закликав Путіна обміняти ГРУшників на Савченко

Російський опозиціонер Олексій Навальний прокоментував затримання російських військових на Донбасі, а також розмови про їх обмін на українську льотчицю Надію Савченко
Depo.Влада
22 травня 2015 12:24
ФОТО: depo.ua

За його словами, не піддається сумніву той факт, що ці люди виконували незаконний наказ, передає depo.ua.

"Зрозуміло, що діяльність була повністю нелегальною. Ну так шпигуни-розвідники теж незаконною діяльністю займаються. Їх же обмінюють", - написав він на своєму сайті.

У той же час, Навальний нагадав про те, яка епопея виникла навколо затримання пропагандистыв з Life News у Києві, "які є повними покидьками, зрадниками, злодіями і взагалі нічого, крім шкоди суспільству не приносять".

"Тим не менш, вони були, на жаль, громадянами Росії і обмінювати їх треба було", - написав він і закликав російського президента Володимира Путіна зробити все можливе для повернення військових на Батьківщину.

Разом з тим Навальний підкреслив: "Зараз, коли за весь час до них ніхто не прийшов з посольства, а їхніх родичів змушують публічно брехати про них, це виглядає саме як зрада".

"Треба негайно обміняти їх на Савченко і, звичайно, припинити ганьбу з приниженням родичів", - підкреслив російський опозиціонер

Нагадаємо, російська сторона заявила, що військ Росії на території Донбасу немає, а взяті в полон бійці спецназу ГРУ давно звільнилися з армії.