Навальний закликав Путіна обміняти ГРУшників на Савченко

Російський опозиціонер Олексій Навальний прокоментував затримання російських військових на Донбасі, а також розмови про їх обмін на українську льотчицю Надію Савченко

За його словами, не піддається сумніву той факт, що ці люди виконували незаконний наказ, передає depo.ua.

"Зрозуміло, що діяльність була повністю нелегальною. Ну так шпигуни-розвідники теж незаконною діяльністю займаються. Їх же обмінюють", - написав він на своєму сайті.

У той же час, Навальний нагадав про те, яка епопея виникла навколо затримання пропагандистыв з Life News у Києві, "які є повними покидьками, зрадниками, злодіями і взагалі нічого, крім шкоди суспільству не приносять".

"Тим не менш, вони були, на жаль, громадянами Росії і обмінювати їх треба було", - написав він і закликав російського президента Володимира Путіна зробити все можливе для повернення військових на Батьківщину.

Разом з тим Навальний підкреслив: "Зараз, коли за весь час до них ніхто не прийшов з посольства, а їхніх родичів змушують публічно брехати про них, це виглядає саме як зрада".

"Треба негайно обміняти їх на Савченко і, звичайно, припинити ганьбу з приниженням родичів", - підкреслив російський опозиціонер

Нагадаємо, російська сторона заявила, що військ Росії на території Донбасу немає, а взяті в полон бійці спецназу ГРУ давно звільнилися з армії.