Нацгвардія поїхала переймати досвід у єврожандармерії

Делегація Нацгвардії зустрілася з представниками Європейських Сил Жандармерії для обговорення напрямків співробітництва
Depo.Влада
30 листопада 2016 18:22
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу НГУ.

Делегація Нацгвардії України на запрошення командувача Європейських Сил Жандармерії прибула з ознайомчим візитом до Штабу Європейських Сил Жандармерії, який знаходиться на базі Центру вдосконалення кваліфікації поліцейських підрозділів з підтримання стабільності в італійській Віченці.

 Європейські Сили Жандармерії – міжнародна організація правоохоронних структур з військовим статусом країн ЄС, здатна на швидке розгортання та призначена для участі в заходах із врегулювання кризових ситуацій, захисту прав і свобод громадян, відновлення верховенства права в зонах конфліктів.

Членами ЄСЖ можуть бути правоохоронні структури, які мають військовий статус країн-членів ЄС, серед яких вже: Національна жандармерія Франції, Війська карабінерів Італії, Національна Республіканська гвардія Португалії, Цивільна гвардія Іспанії, Королівська гвардія Нідерландів, жандармерія Румунії, Військова жандармерія Польщі.

У межах діяльності EGF проводить теоретичні та практичні заходи з обміну досвідом і підготовки представників (підрозділів) правоохоронних структур з питань відновлення та підтримання громадського порядку.

Під час візиту офіцери ознайомляться зі структурою, діяльністю та функціями організації та візьмуть участь в обговоренні можливих напрямків подальшого співробітництва.

"Отримання підтримки країн-членів Європейські Сили Жандармерії з питань удосконалення забезпечення безпеки сприятиме підвищенню рівня національної безпеки та обороноздатності держави, а також прискоренню європейської інтеграції України", - зауважив начальник управління з громадської безпеки Головного управління НГУ генерал-майор Володимир Гриняк.

Ураховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію, співробітництво Нацгвардії з ЄСЖ дасть можливість брати участь у спільних заходах та забезпечити досягнення сумісності з аналогічними європейськими правоохоронними структурами.

Нагадаємо, що українська армія буде співпрацювати із збройними силами Великої Британії.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада