Парламент ратифікував Меморандум про військове співробітництво з Британією

Верховна Рада України ратифікувала меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом міністрів України і урядом Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії стосовно співробітництва у сфері оборони
Depo.Влада
2 листопада 2016 11:05
ФОТО: depo.ua

За відповідний законопроект №0110 за основу і в цілому проголосували 236 народних депутатів, передає Depo.ua.

У відповідності з даною угодою, підписаною Україною та великою Британією у Києві 17 березня 2016 р., сторони будуть здійснювати двостороннє співробітництво в оборонній сфері з метою зміцнення миру і стабільності. Передбачається, що учасники меморандуму будуть розвивати двосторонні оборонні контакти на таких напрямках, як обмін думками та інформацією з питань зміцнення довіри та міжнародної (особливо європейської безпеки, обмін досвідом з питань підготовки особового складу, управління військами і бойової підготовки, сприяння розвитку співпраці у військово-технічній сфері, участь у спільних навчаннях, визначення можливостей для закупівель військової техніки, запчастин та припасів і т. д.

Нагадаємо, раніше міністр оборони України Степан Полторак заявляв, що в рамках вищезгаданого меморандуму Великобританія подвоїть допомогу Україні у проведенні реформ Міністерства оборони і Збройних сил, а також на підготовку військовослужбовців ЗСУ.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада