Насіров евакуює митників з Одеси на Київщину

Група митників з Іллічівського порту на чолі з керівником одного з митних постів Олександром Гаврилюком терміново переходять на роботу в Київську обласну митницю
Depo.Влада
25 листопада 2015 21:48
ФОТО: depo.ua

Про це пише "Главком"

"Отримання контролю над Одеською митницею для Саакашвілі стало перемогою, але у чомусь "пірровою", - пише видання.

За словами голови профспілки експедиторів Одеської області Віктора Берестенка йде недоотримання бюджету по митниці. "Чому? Тому що підняли план, енергетичну митницю підняли, зробили так, що вигідніше оформлятися в сусідніх митницях. Можна реформувати Одеську митницю, але була б політична воля", - говорить Берестенко. Тобто планам Саакашвілі отримувати понаднормові кошти з митниці на потреби області, схоже, не судилося реалізуватися. Про "політичну волю" Берестенко теж вирішив уточнити: "Є перешкоджання з боку Насірова. У мене є інформація про ціни оформлення вантажів на різних митницях. На жаль, вартість оформлення вантажів в Одесі вище, починаючи від 10%, закінчуючи в 2-3 рази. Вантажі йдуть в інші регіони", - цитує видання.

Утім, від Саакашвілі втікають не лише вантажі, але й митники.

Як стало відомо з джерел в Одеській ОДА, група митників з Іллічівського порту на чолі з керівником одного з митних постів Олександром Гаврилюком терміново переводяться Насіровим на роботу в Київську обласну митницю.

"Загалом, Гаврилюк непримітна маленька сошка, однак, ця непримітність і є головною його перевагою, адже, він не привертає уваги до себе як якийсь цілий заступник начальника регіональної митниці, але при цьому є безпосереднім виконавцем і своєрідним "диспетчером" у різних схемах… Представники фірм-перевізників та митні брокери охарактеризували Гаврилюка як "звичайного митника, який добре знає правило ділення". Незамінність Гаврилюка доводить і те, що він успішно оминув люстрації. Дуже цікава декларація за 2014 рік у Гаврилюка, згідно якої він отримав 79 тисяч 368 гривень. Якщо розбити цю суму на 12 місяців, то виходить, що з усіма надбавками митник заробляв трохи більше 6,5 тисяч гривень на місяць… І як зазначило джерело в Одеській ОДА "швидше за все, на Київській обласній митниці незабаром запрацює давно відпрацьована схема Іллічівських митників", а Гаврилюк, як нам відомо, "правило ділення знає", а отже і зрозуміла зацікавленість у його переводі самого високого начальства в ДФС",- пише "Главком"

Більше новин політики читайте на Depo.Влада