Нардеп Заліщук у Нідерландах сподівається, що ураган зірве референдум (ФОТО)

Народний депутат України Катерина Заліщук, яка перебуває у Нідерландах, прогнозує, що дощ може зіграти на руку Києву під час референдуму за чи проти приєднання країни до асоціації між ЄС і Україною
Depo.Влада
6 квітня 2016 12:13
ФОТО: depo.ua

Про це парламентар написала на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Соціологічні служби відмовилися публікувати прогрес з явкою протягом дня. Але муніципалітети друкуватимуть дані зі своїх дільниць. Таким чином, партії зможуть зробити прогнози на основі цих цифр. Попередні уявлення про результати можна буде зробити десь о 13. Історія з прогнозом явки визначальна. Якщо бажаючих проголосувати менше 30%, то референдум не відбудеться. На сьогодні вся соціологія показувала, що у разі досягнення необхідної явки "проти" буде більше, ніж "за" з невеликою перевагою", - зазначила Заліщук.

Екзит-пол опублікують одразу після закриття дільниць – о 10 годині вечора за київським часом.

"З позитиву - після обіду обіцяють дощ. Більше дощу = менше виборчої активності. Ураган нам в поміч!" - пожартувала Заліщук.

Новини з Нідерландів.Дільниці відкрилися о 7:30 і працюватимуть до 21:00 (за Києвом десята). Соціологічні служби від...

Опубліковано Svitlana Zalishchuk 6 квітня 2016 р.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні о 8:30 за місцевим часом розпочали роботу дільниці, на яких громадяни Нідерландів голосуватимуть за чи проти асоціації між ЄС і Україною. Результати, який прогнозовано будуть негативними для Києва, матимуть рекомендаційний характер для влади країни.