Нардеп від "Народного фронту" розсекретив свого помічника-хабарника та відхрестився від нього

Помічником депутата від парламентської більшості, затриманим за вимагання великого хабара, виявився Петро Яремчук, який значиться за нардепом від "Народного фронту" Юрієм Савчуком
Depo.Влада
4 січня 2017 13:07
ФОТО: depo.ua
Нардеп від "Народного фронту" розсекретив свого помічника-хабарника та відхрестився від нього
Нардеп від "Народного фронту" розсекретив свого помічника-хабарника та відхрестився від нього

Однак депутат в ефірі телеканалу "112-Україна" заявив, що Яремчук був прийнятий на роботу аж 26 грудня 2016 року, тому не має посвідчення і проходить випробувальний термін, передає Depo.ua.

"Про це затримання я дізнався сьогодні вранці. Петро Яремчук був прийнятий за документами до мене помічником тільки 26 грудня. Він ще не отримав від мене посвідчення помічника народного депутата. Хочу сказати, що перед законом усі рівні, тому ця людина, якщо доведуть, що вона вчинила злочин, повинна понести покарання. Тільки за документами він прийнятий на роботу,  за реєстрацією Верховної Ради.  Він не отримував від мене посвідчення, він не брав участі ні в якій діяльності в роботі на сьогоднішній день", - зазначив Савчук.

Також депутат розповів, що знайомий з Петром Яремчуком ще з минулої каденції.

"Я цю людину бачив на Майдані, ми спілкувалися, у нас було знайомство. Але про роботу мова до цього не йшла. Він попросився на роботу, у мене була вакансія. Прийняв його з випробувальним терміном. Я навіть на той момент ще не бачив напрямки, які йому можна було б доручити в роботі. З мого боку ніяких дій не буде. Є правоохоронні органи, нехай вони займаються цим і передають справу до суду", -  зазначив нардеп.

А за даними парламентського сайту, Петро Яремчук працює помічником за строковим трудовим договором на постійній основі.

"Це питання до ВР і тих, хто вносить це на сайт", - заявив Савчук і наголосив, що до 26 грудня з затриманим не працював.

Нагадаємо, що військова прокуратура Львівського гарнізону на підставі матеріалів і спільно з Управлінням захисту економіки в Львівській області затримала за вимагання та отримання хабара в розмірі 140 тис. гривень помічника-консультанта одного з нардепів парламентської коаліції.

ФОТО: "Вести"

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада