Нардеп Шинькович: Антикорупційну війну на Хмельниччині починаємо у сфері використання природних ресурсів

Підтримуючи Антикорупційний форум Михайла Саакашвілі, необхідно насамперед подолати корупцію у сфері використання природних ресурсів
Depo.Влада
24 грудня 2015 13:16
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні на брифінгу у Верховній Раді заявив народний депутат України Андрій Шинькович, передає depo.ua.

"Постійні зміни в.о. керівника Держгеокадастру в області - це пряма ознака корупційності. Чітка такса, яку щомісяця потрібно завезти обласному керівнику до Києва, становить 30 тис. доларів. Цю ганебну практику можна подолати тільки суворим покаранням. Я брав участь у створенні і Національного антикорупційного агентства Україна і Антикорупційної прокуратури. Цим органам потрібно вже почати діяти ефективно і рішучо", - заявив Шинькович.

Парламентарій також повідомив, що політичну команду "За конкретні справи ", на чолі з народним депутатом Олександром Герегою, об'єднує прагнення допомогти президенту України та Верховній Раді перезавантажити і запустити роботу новообраних органів місцевого самоврядування.

Команда "За конкретні справи", яка має найчисленнішу фракцію в Хмельницькій обласній раді, вважає, що в кожній галузі на Хмельниччині мають відбутися кардинальні якісні перетворення. Насамперед - аграрна сфера.

"Нами розроблена нова аграрна доктрина. Використання природних ресурсів - має здійснюватися раціонально і під громадським контролем. Децентралізація не повинна оптимізувати мережі закладів медицини, освіти, культури та соціального захисту шляхом закриття і скорочення", - заявив Шинькович.

"Наша позиція - не закрили жодної школи, дитячого садка, медустанови, сільського клубу, бібліотеки, заклади соціального захисту. У той же час потрібна модернізація цих закладів, підвищення користі від їхньої роботи для людини як споживача послуг у сфері медицини, освіти, культури та соцзахисту ", - підсумував Андрій Шинькович.

Нагадаємо, що сьогодні відбувся брифінг народного депутата України Андрія Шинькович за участю депутатів Хмельницької обласної ради Володимира Поворозника, Вадима Лозового, Уляни Ткаченко та громадської активістки Аліни Скоморохово.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада